Quantcast
Channel: AE News
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1803

Technologická firma začne dodávat ve Velké Británii grafenové filtrační membrány pro čištění vody, ale tisková zpráva po 2 dnech zmizela z vodárenského webu poté, co se informace začala sdílet na Facebooku! Firma vyrábí membrány na bázi oxidu grafenu a jejich účinnost v čištění vody je prý fantastická, prozatím se však počítá jen s čištěním odpadních vod, úprava pitné vody přijde později. Nanočástice oxidu grafenu se však mohou z membrán postupně uvolňovat a dostávat do čištěné vody, varovali aktivisté na Facebooku, ten jim smazal skupinu! A pro jistotu byla odstraněna i tisková zpráva z vodárenského portálu! Co se to děje?

$
0
0

Technologická firma začne dodávat ve Velké Británii grafenové filtrační membrány pro čištění vody, ale tisková zpráva po 2 dnech zmizela z vodárenského webu poté, co se informace začala sdílet na Facebooku! Firma vyrábí membrány na bázi oxidu grafenu a jejich účinnost v čištění vody je prý fantastická, prozatím se však počítá jen s čištěním odpadních vod, úprava pitné vody přijde později. Nanočástice oxidu grafenu se však mohou z membrán postupně uvolňovat a dostávat do čištěné vody, varovali aktivisté na Facebooku, ten jim smazal skupinu! A pro jistotu byla odstraněna i tisková zpráva z vodárenského portálu! Co se to děje?

V noci jsme dostali do redakce upozornění od našeho čtenáře, který nás upozornil na bombastickou zprávu, která se objevila na Facebooku a začala se lavinovitě šířit. Britská společnost G2O Water Technologies jako první firma na světě uvedla na trh komerční filtrační membrány pro čištění vody na bázi oxidu grafenu a získala prvního zákazníka, který začne membrány nakupovat a používat. Tímto zákazníkem je britská společnost Hydrasyst Limited, která dodává technologie pro průmyslové čističky odpadních vod ve Velké Británii, ale dodává i technologie pro úpravy pitné vody.

Firma nabízí grafenové membrány pro čištění vody

Tahle tisková zpráva se objevila na nejsledovanějším americkém vodárenském webu Water Tech Online a právě odtamtud se začala šířit na americkou alternativu, americkou větev Facebooku a odtamtud do Evropy. Tisková zpráva na vodárenském portálu zůstala jen dva dny, ale dnes už tam není, prostě zmizela. Zpráva se totiž stala terčem pozornosti ekologických aktivistů, kteří upozorňují na to, že oxidy grafenu se mohou z membrán postupem času uvolňovat, jako se to děje u současných keramických membrán potažených obyčejným aktivním uhlím, které je drženo na membráně pomocí polymerů. Pomocí těch samých polymerů bude na membráně držen grafen, resp. jeho oxidy.

Jakmile se o grafenových membránách na čištění vody začali bavit lidé na Facebooku, okamžitě se začalo mazat na celé frontě

Jakmile se toto začalo šířit na Facebooku, okamžitě zakročila administrace sociální sítě a smazala americkou skupinu, která tuto tiskovou zprávu z vodárenského webu převzala. Jenže následně zmizel [1] i samotný článek z Water Tech Online. Díky internetovému archivu se ale na smazaný článek můžete podívat zde.

Tisková zpráva z vodárenského portálu zmizela

Článek byl publikován na portálu 30. července 2021 a vydržel tam jen dva dny, protože dnes už je z portálu Water Tech Online smazaný. Kde ovšem tisková zpráva zůstala, to je oficiální web výrobce membrán G2O Water Technologies, tisková zpráva je stále dostupná na jejich webu zde. V tiskové zprávě se hovoří o tomto:

Britská technologická společnost G2O Water Technologies získala první komerční zakázku na vylepšení vodních filtračních membrán oxidem grafenu. Pro tuto technologickou společnost i pro vodárenský sektor na celém světě je to mimořádně významné, protože se jedná o první komerčně úspěšné použití nedávno vyvinutého materiálu pro úpravu vody.

Výhody použití oxidu grafenu spočívají ve zvýšení výkonu membrán, protože zmírňuje účinky zanášení – což je jeden z největších problémů, s nimiž se provozovatelé membránových systémů filtrace vody potýkají. Díky povlaku z oxidu grafenu, který společnost úspěšně vyvinula a pilotně vyzkoušela v severozápadní Anglii ve spolupráci se společností Hydrasyst Limited, mohou provozovatelé zlepšit provozní účinnost, snížit spotřebu energie a snížit spotřebu chemikálií. Předpokládá se, že se tím prodlouží životnost membrán a také se výrazně sníží náklady a dopad úpravy vody na životní prostředí.

Společnost Hydrasyst, která tuto technologii zavedla jako první, je britským dodavatelem řešení na klíč pro pokročilé membránové technologické systémy, zejména v průmyslových procesech. Generální ředitel Kyle Wolff ke spolupráci se společností G2O uvedl: “Jsme nadšeni, že se již nějakou dobu úzce podílíme na pilotním projektu a aplikaci povlaků oxidu grafenu společnosti G2O Water Technology. Nakonec se nám podařilo prokázat jejich hodnotu pro některé z nejobtížnějších úkolů v oblasti úpravy vody, kterým naši zákazníci čelí; například v odvětví průmyslových prádelen. Díky povlaku z oxidu grafenu přinášejí naše keramické membránové systémy s dutými vlákny významné provozní výhody, které koncovým uživatelům umožňují zvýšit účinnost využití vody a zároveň přinášejí významné úspory nákladů na energii.

Jedná se o významný milník pro společnost i celý vodárenský sektor. Jedná se o první komerčně úspěšnou aplikaci oxidu grafenu pro úpravu vody,” řekl Chris Wyres, generální ředitel společnosti G2O Technologies. “Výsledky průmyslových zkoušek s technologií Hydrasyst potvrzují reálné výhody, které toto řešení přináší. Se společností Hydrasyst budeme úzce spolupracovat na zavádění systémů Nanopulse pro řadu aplikací v oblasti úpravy vody. Předpokládáme, že rozsáhlé nasazení tohoto transformačního řešení může přispět k řešení problémů spojených s nedostatkem vody a změnou klimatu.”

Grafenové membrány pro úpravy vody musí mít certifikáty, ale podle všeho nemají. Certifikáty vlastně nemají v EU ani špejle na Covid-19

Aktivisté na Facebooku kritizovali skutečnost, že membrány neprošly expertízami státních zkušeben a neproběhly ani studie EIA, které by posoudily dopady na životní prostředí nasazením této nové nanotechnologie, která se může skrze vodu dostat do potravinového řetězce. Tlakové membrány čištění vody jsou vystaveny nejen vysokému tlaku, ale i abrazivním materiálům ve vodě, které degradují povrch membrán. Postupem času se povrchu opotřebuje, odloupne se a nechráněný povrch keramiky se začne zanášet.

Porovnání molekulárních struktur grafenu

Jenže, při odloupnutí aktivního uhlí z běžných membrán nehrozí člověku ani organismům žádná velká rizika, ovšem nanočástice oxidu grafenu je úplně jiný a neprozkoumaný příběh. Jakmile se tedy na Facebooku začalo o tomto diskutovat, Facebook skupinu zrušil bez udání důvodu a z portálu Water Tech Online zmizela i tisková zpráva. Jako kdyby se někdo snažil tuto informaci potlačit, aby zmizela.

Je logické, že tisková zpráva zůstala jen u výrobce grafenových membrán, ten se výrobkem chlubí a chce jej prodávat, ale všude jinde se zdá, že globalisté skrze Facebook a další portály začali tiskovou zprávu cenzurovat. Certifikáty tak dnes nemá kde co, ani membrány na čištění vody, ani antigenní špejle na testování českých školáků. Hlavně, že certifikáty musí mít pračky nebo lednice, kolik žerou elektřiny. Ale certifikovat produkty, které ovlivňují lidské zdraví, to jaksi ani náhodou. Chucpe!

Oxid grafenu v lidském těle má hned několik funkcí, provokuje imunitní odezvu, vede elektrický proud a má feromagnetické projevy v elektromagnetickém poli

Velké znepokojení vzbuzují totiž informace, o kterých informoval [2] nedávno i Aeronet, že vakcíny proti Covid-19 podle všeho obsahují oxidy grafenu jako booster pro posílení imunitní reakce očkované osoby, ale rovněž i pro vytvoření unikátní ID grafenové entropie v těle člověka, která bude v elektromagnetickém poli generovat unikátní a jedinečnou hysterézní křivku při měření magnetického pole. Pokud by se začaly masivně používat grafenové filtrační membrány pro úpravy vody, potom by bylo de facto vymalováno.

Znázornění čištění vody grafenovou membránou

Grafen by se totiž mohl z membrán po nějakém čase uvolňovat a dostal by se do pitné vody, potravinového řetězce. Oxid grafenu je řešen formou tzv. destiček, které jsou elektricky vodivé a rovněž feromagnetické s velmi silnými magnetickými odezvami na elektromagnetické pole. Použití grafenu pro úpravy vody musí podléhat opravdu důkladným schvalovacím procesům ze strany orgánů a státních úřadů. A právě k tomu asi ve Velké Británii vůbec nedošlo.

Oxidy grafenu v lidském těle jako noční můra, ale Facebook všechno maže, aby se lidé nic nedozvěděli!

Podle tiskové zprávy se zatím zdá, že membrány budou používány pro čištění odpadních vod z prádelen a náročných provozů, i když nasazení ve vodárnách na úpravu pitné vody je jen otázkou času. Podezřelá reakce Facebooku a portálu Water Tech Online posiluje podezření, že něco tady opravdu nehraje. Pokud by grafenové membrány byly bezpečné a měly by certifikáty a testy EIA a zkoušky státních zkušeben, asi by nebyl důvod mazat tiskové zprávy na portálech a mazat na Facebooku diskusní skupiny. Něco podobného se stalo nedávno, když se začalo psát o rizicích grafenových roušek. Facebook tehdy rovněž agresivně zasáhl a začal skupiny mazat.

Výrobce grafenových roušek

Oxidy grafenu se mohou z vody dostat do ryb, do těch sladkovodních a následně i mořských, a za nějaký čas se ten grafen vrátí z moře v potravním řetězci člověku na stůl. Takže argument, že jde jen o čištění odpadních vod a nikoliv úpravu pitné vody, prostě neobstojí. Použití grafenu jako materiálu nové epochy je dnes velice progresivní, ovšem dosud neexistují studie zdravotních důsledků pro člověka, je-li vystaven těmto nanočásticím, na které lidský imunitní organismus reaguje velmi agresivně.

-VK-

Šéfredaktor AE News


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1803

Trending Articles


Re: Prosím o určení autora - google nepomáhá


Nelze se přihlásit na Facebook přes PC


Prodám Flexi pass - 3 200


Markéta Reinischová: Chceme s Filipem Jankovičem dítě!


Od: Martina


Podzemlje - epizoda 62


Defender


Plynový kotel DAKON DS 22G - 2 500


Gymnastické řemínky na hrazdu zn. Reisport, vel. č. 2: 590


P: NooK Soundelirium THE 12.6


Qube SP26 ( XTA DP226 ) signal processor - 12 000


Narovnání,vylisování bankovek


Javorina Holubyho chata


Tinylab: Tlačítka


Levasan Maxx není gel na klouby, nýbrž hnus


RNS315 couvací kamera


Kde najdu GameInput Service ve win 10?


Redmi Note 11 Pro+ 5G (PISSARO)


MV3 Vermona, Klingenthal, NDR


Hradcany 30h fialova razena 11 1/2 11 3/4