Andrej Babiš vstupuje do role státního manažera, vládu chce sestavit z odborníků oproštěných od politické ideologie. Kalergiho model státní manažerské moci je zde a Brusel je v šoku, V4 v roli rozkladného elementu zkostnatělého Bruselu?
Pomalu se začínají naplňovat mé neblahé prognózy o implementaci Kalergiho prvků do procesů řízení v ČR. Andrej Babiš dnes s naprostým překvapením a šokem i pro vlastní spolustraníky prohlásil, že jeho vláda nemusí být politická, ale složená pouze z profesních odborníků, tzn. manažerů se specializací na systémy řízení v daných sektorech [1]. Je to stejný model, který v USA nasadil Donald Trump ve své vládě. I když v USA se nasazují odborníci do vlády prezidenta mnohem častěji, v Evropě je to prakticky unikát. Prezident Miloš Zeman už oznámil, že pověří Andreje Babiše příští týdne sestavením vlády. Samotný Babiš oznámil, že by chtěl vládnout s ODS, dohromady by dali 103 hlasů. Nechce už vládnout v trojkoalici, protože čím více stran je v koalici, tím více problému to s sebou nese. A tady pozor, je zde velmi zajímavý posun v postojích mezi Andrejem Babišem a Milošem Zemanem.

Zatímco Miloš Zeman pochválil SPD po volbách, Andrej Babiš kategoricky prohlásil, že nechce v kabinetu SPD a KSČM. Ano, toto si dobře zopakujme a zapamatujme, je to přesně tak, jak jsem psal a říkal před volbami, že jediné dvě strany, které v poslanecké sněmovně budou hájit pro-národní teze, budou SPD a KSČM. Tyto dvě strany se angažovaly v kauze lithia, kterou si Babiš přivlastnil jako volební téma. Je logické, že Babiš, který bude razit jak pro-americkou, tak i pro-globalizační politiku, nebude ve své koalici chtít pro-národní strany. To je potvrzení a lakmusový papírek toho, kdo hájí národní zájmy a kdo ne. Pokud jste ve volbách volili SPD nebo KSČM, volili jste vlastenecky v rámci velmi omezené a chudé nabídky takových stran, které měly potenciál dostat se do sněmovny. A reakce Andreje Babiše, že nechce SPD a KSČM ve vládě, je potvrzením toho, že na SPD a KSČM se budeme moci v následujících 4 letech spolehnout. Nicméně procesy, které jsou nastavené, jsou katastrofálně děsivé.
Babiš nehraje o politiku, ale o řízení ČR jako korporace z pozice státního manažera
Andrej Babiš není politik. Znovu to opakuji a znovu připomínám, že Hnutí ANO je hnutí a nikoliv politická strana. A každé hnutí má charakter podnikatelského projektu. To platí nejen o ANO, ale i o SPD. Jenže právě problémy v SPD před volbami ukazují, že pokud chcete dělat hnutí a řídit ho, musíte být tvrdý a schopný manažer, což Babiš je, ale Tomio Okamura bohužel v tomto zaostává. Hnutí je potřeba manažerský řídit a zvládat procesy, které v něm uvnitř probíhají. Pokud je manažerské nastavení špatné, strana začne projevovat známky politické a programové deviace. Na to je 2 dny po volbách brzy to hodnotit, jenom na to dopředu upozorňuji, za pár měsíců si na má slova mnozí vzpomenou, někdo ale zapomene. Andrej Babiš má jednu výhodu, že není politik a může do koalice jít s kýmkoliv, z jakékoli strany politického spektra. Může jít do vlády s levičáky v ČSSD, ale i s pravičáky z ODS. Jak je to možné? Protože politické hnutí na rozdíl od politické strany nesleduje politické, nýbrž ekonomické a strukturální cíle.

Přesně z tohoto důvodu je Babiš klidně připraven složit vládu z odborníků ve smyslu profesionálních manažerů ve svých oborech a on sám jako premiér bude v roli vrcholného státního manažera. Tím dojde k naplnění Kalergiho principu o přesunu politické moci z politických stran na manažery a přeměna parlamentních demokracií na manažersky řízené územní celky. Česká republika je laboratoří Evropy ve smyslu nasunování nových řídících programů NWO a právě úloha Andreje Babiše splní jednu z těchto hlavních rolí. Tady si všimněte role Miloše Zemana. Ten z toho nemá příliš velkou radost, protože právě Miloš Zeman by rád viděl koalici ANO, SPD a KSČM, která se osvědčila minulé pondělí při prohlasování výzvy sněmovny k lithiu, aby vláda zrušila memorandum s Australany. Koalice ANO, SPD a KSČM pohodlně provedla a prosadila tento pro-národní krok. Jenže ANO je falešný partner, to jsme věděli dávno předtím. Bylo to účelové spojení před volbami na získání přízně voličů. ANO není a nebude pro-národním hnutím.
Zeman by rád v koalici viděl SPD a KSČM, Babiš to kategoricky odmítá, nechce ve vládě vlastence
Jenže Andrej Babiš nechce o koalici s KSČM a SPD ani slyšet, což představuje silný rozpor mezi Zemanem a Babišem, ale na to jsem už dříve upozorňoval, že Miloš Zeman a Andrej Babiš spolupracují v tandemu, ale nikoliv proto, že se milují, ale že se oba dva vzájemně a zoufale potřebují, aniž by to znamenalo, že se budou shodovat v některých názorech. Miloš Zeman chce pro-národní koalici, protože mu je zcela jasné, že pokud Andrej Babiš sestaví s ODS vládu nacpanou manažery a nikoliv politiky, potom sice to bude výhodné pro normalizaci vztahů s Ruskem, ale i destrukční v rámci procesů uvnitř V4 a bude to destrukční i pro mechanismus parlamentní demokracie a Zemanovi musí být jasné, že ve chvíli, kdy moc převezmou státní manažeři, tak tím zaniká jakýkoliv vliv Pražského hradu na politiku vlády.
A Miloš Zeman by rád zvýšil rozsah svých pravomocí, a to lze prosadit jen politicky přes politiky ve vládě. Pokud tam budou sedět manažeři Agrofertu, Spolchemie, RWE, Pricewater House & Coopers a další, tak prostě vliv Hradu na takovou vládu bude nulový. Navíc Brusel je po výhře Babiše v šoku, protože jeho napojení na Miloše Zemana, ruský business a zájmy Agrofertu jsou pro evropský unijní establishment děsivé.

Mnoho lidí v Babišovi vidí politika. Babiš není politik, je to manažer multimiliardového impéria a nyní i státní manažer 10 milionů lidských assetů v České republice. Jeho hnutí řídí formou korporátního schématu, stejně tak bude řídit vládu složenou z profesních manažerů. Ještě připomenu, co uvedl Andrej Babiš včera v rozhovoru pro MF Dnes. Andrej Babiš uvedl: “Samozřejmě i některé programové věci Tomia Okamury jsou pro nás dobré, zákon o referendu, otázka odvolatelnosti politiků, proč ne, zastavení migrace, ano, ale já to chci prosadit na úrovni Evropy.” [2]
Globalistům nevadí referenda, protože globalisté vědí, jak funguje mocenský tenzor. To je nepodmíněný řídící proces supersystémů a referendum dopadne přesně tak, jakým směrem mocenský tenzor vede celou společnost. Stejně tak Babišovi vyhovuje odvolatelnost politiků. protože Babiš není politik, ale manažer. A jeho vláda budou manažeři, ale ty je zvyklý vyhazovat, s tím nemá Babiš problém, chápete? Zastavení migrace je součástí procesu, který přímo navazuje na mocenský tenzor a jeho odezvu. Migrace je roznětkou změn v celé EU, bez této roznětky by se nikdy Babiš nedostal tak daleko. Migrace je navíc objektivní proces, který probíhá legálně na základě pracovních víz, kterých vydává i ČR každý rok několik desítek tisíc, včetně prodlužování platnosti, ale nikdo o tom nemluví.
Jak ubrzdit sešup do náruče NWO s Babišem?
V této situaci by bylo vhodné, kdyby SPD a KSČM moderovaly a brzdily Kalergiho proces prosazovaný Babišem na všech úrovních, nejen v parlamentu, ale nejlépe v koalici a ve vládě. Pokud by SPD a KSČM byly ve vládě, mohly by mít kontrolu nad tím, co by Babiš chtěl provádět s Českou republikou. A nebude to opravdu nic hezkého. Je třeba, aby alternativa držela při sobě, abychom podporovali SPD i KSČM, protože žádná další strana v parlamentu už nezůstala, která by chtěla chránit zájmy obyčejných lidí, našich dětí, našeho lidu a národa.
Na závěr Vás všechny srdečně zvu k mimořádnému pořadu na Svobodném vysílači CS dnes od 19:00 hodin. Bude to povolební debata s mojí účastí a mnoha zajímavými hosty, nechte se překvapit. Toto je mimořádný pořad, v pondělí jinak nevysílám. Od pátku již pravidelně na SVCS a taktéž od 19:00 hodin uslyšíte mé pravidelné analytické pořady ve spolupráci s Vítkem.
Záznam povolební debaty na SVCS
Archiv SVCS
Zdroj: [3]
-VK-
Šéfredaktor AE News